62-300 Września, ul. Słoneczna 14
+48 531 675 730 | +48 665 604 640

UBEZPIECZENIE DOMU LUB MIESZKANIA

DOM/MIESZKANIE+ stałe elementy- są to mury, wewnętrzne oraz zewnętrzne elementy zamontowane na stałe, wykończenia ścian, sufitów i podłóg, okna, drzwi, zabudowy, instalacje techniczne. Wartość domu oraz mieszkania określamy indywidualnie podczas rozmowy z klientem.

RUCHOMOŚCI DOMOWE- są to rzeczy, których używamy na codzień oraz elementy wyposażenia znajdujące się w domu lub w mieszkaniu, m.in są to sprzęty RTV AGD, komputery, telefony, meble, ubrania, biżuteria, elementy dekoracji. Wartość ruchomości określamy indywidualnie podczas rozmowy z klientem.

Zarówno dom/mieszkanie jak i ruchomości domowe możemy ubezpieczyć w dopasowanym dla potrzeb zakresie:

ZAKRES PODSTAWOWY – pakiet, który chroni twoje mieszkanie/dom oraz ruchomości domowe w zakresie ryzyk nazwanych. Oznacza to, że na polisie wskazane są dokładnie sytuacje za które ponosimy odpowiedzialność. Pakiet ten najczęściej wybierany jest do zabezpieczenia mieszkania lub domu pod kredyt(cesja).

ZAKRES ROZSZERZONY – pakiet, który chroni twoje mieszkanie/dom oraz ruchomości domowe od wszystkich ryzyk(tak zwany ALL RISK, czyli zdarzenia niewyłączone w OWU np. szkody własne, rażące niedbalstwo, wandalizm)

DOKUMENTY DO POBRANIA

PORADNIK UBEZPIECZENIOWY