62-300 Września, ul. Słoneczna 14
+48 531 675 730 | +48 665 604 640

UBEZPIECZENIE FIRMY

UBEZPIECZENIE MIENIA – w ramach tego produktu ochroną obejmujemy majątek firmy.

Czyli budynki, wyposażenie, nakłady inwestycyjne, środki obrotowe maszyny, urządzenia oraz wyposażenie. Składka uzalezniona jest od wartości mienia.

OC działalności – chroni przedsiębiorce w sytuacji gdy nieumyślnie wyrządzi szkode swojemu klientowi. OC działalności dzielimy na dobrowolne np OC kosmetyczki, OC fryzjerki, OC hydraulika, oraz obowiązkowe np OC księgowego, OC lekarza, OC agenta nieruchomości, OC fizjoterapeuty.

Dla firm transportowych mamy dedykowane produkty:

  • OC zawodowe przewoźnika do licencji transportowej – jest to ubezpieczenie obowiązkowe dla osób posiadających licencje przewoźnika. Składka uzależniona jest od ilości pojazdów wpisanych na licencji.
  • OCPD jest to ubezpieczenie dobrowolne jednak spedycja przed wydaniem towaru wymaga okazania takiej polisy. Składka jest uzależniona od przewożonych towarów, ilości pojazdów oraz obrotu firmy. Zakres takiej polisy może objąc Polskę, Europę kabotaż na terenie UE oraz na terenie Niemiec

FLOTA – dedykowana jest dla firm, które mają zarejestrowane więcej niż 5 pojazdów.Składka za pojedynczy pojazd jest korzystniejsza oraz szkodowość nie ma takiego dużego wpływu na wysokość składki.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Plik przykładowy.PDF

PORADNIK UBEZPIECZENIOWY