62-300 Września, ul. Słoneczna 14
+48 531 675 730 | +48 665 604 640

Nasz Zespół

Łączymy naszą pasję z troską o Twoje bezpieczeństwo.

01Poznajmy się

Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego potrzeby.

02Powiedz czego oczekujesz

Znając Twoje wymagania, wiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze

03Zadbamy o Ciebie i Twoich bliskich

Uzyskujemy najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń w pełni dostosowane do Twoich potrzeb

https://ewelinakaluzna.pl/wp-content/uploads/2021/06/MSF_9210-1280x1280.jpg

Ewelina Kałużna

O mnie

Ale Agentka! – mówią o mnie klienci, znajomi i rodzina. Nie bez powodów – lubię gdy dużo się dzieje i codzienne staram się realizować nowe zadania na różnych płaszczyznach. Mam swoją firmę, wychowuję dzieci, a w wolnym czasie realizuję swoje pasje. Z doświadczenia wiem jak trudno czasem pogodzić jest różne aspekty naszego życia, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Gdy powierzysz mi swoje troski, zaangażuję się w 100% w ich rozwiązanie, korzystając z ogromnego doświadczenia oraz wiedzy, dzięki czemu wyłącznie zyskujesz.

Opinie Naszych Klientów

Dbamy o najwyższy poziom zadowolenia i bezpieczeństwa.
Pełen profesjonalizm, szybka obsługa i co najważniejsze zaoszczędziłem pieniądze dzięki znalezieniu odpowiedniego i tańszego OC na mój samochód. Polecam. Ja na pewno wrócę za rok.
Przemysław⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Korzystam z ofert od kilku lat i zawsze szybko, sprawnie przedstawiana jest, przez miły i profesjonalny personel, najkorzystniejsza propozycja polisy uwzględniająca, wszystkie oczekiwania.
Tomasz⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Wspaniały punkt do bezstresowego zawarcia i kontynuacji ubezpieczenia, Bardzo miła i kompetentna obsługa. Przystępna cena i profesjonalna informacja.
Andrzej⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marta Jakubowska

O mnie

Jeżeli zastanawiasz się, czy zapamiętam dane Twojego formularza to dobrze trafiłeś 😉 Szczegółowe analizowanie warunków ubezpieczenia to jedno z moich ulubionych zadań w pracy. Jestem mistrzem szybkiego liczenia, dzięki czemu w ekspresowym tempie przygotuję dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. W firmie zajmuję się także organizacją biura i pilnowaniem wszelkich terminow, dzięki czemu każdy klient otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty na czas. Potrzebujesz szczegółowej analizy swoich ubezpieczeń? Z dbałością o każdy szczegół wyszukam najlepiej dopasowane rozwiązania w określonym czasie. Po godzinach, swoje umiejętności analityczne wykorzystuję do przeglądania najkorzystniejszych ofert modowych 🙂

https://ewelinakaluzna.pl/wp-content/uploads/2021/06/MSF_4313-1280x1280.jpg

NASZA OFERTASprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Z nami wybór ubezpieczenia może być przyjemny!

Dokumenty wypełnimy za Ciebie

Porównamy oferty różnych ubezpieczycieli

Skontaktujemy się z Tobą w celu wyboru oferty

Twój budżet wychodzi na plus